Leśne Oko

Indywidualnie dla jednostek.Działalność gospodarczą otwarłem po trzyletniej pracy w sklepie turystycznym. Liczne niedociągnięcia, brak możliwości realizowania indywidualnych potrzeb wymagających klientów i wreszcie demotywujący system wynagrodzenia zaowocował powstaniem nowej firmy.
Z początku sukces działalności na rynku opierałem na swoich doświadczeniach ze sklepu. Powstał sklep internetowy „LeśneOko.pl” w którym oferowane są produkty niedostępne w pozostałych sklepach, bardzo wysokiej jakości, często ręcznie robione, o wieczystej, lub wieloletniej gwarancji jakości. Niebawem sklep stał się wyłącznym na Polskę dystrybutorem australijskich kapeluszy skórzanych, dystrybutorem garnków Kelly Kettle, oraz lamp naftowych Petromax. Od początku sklep cechowały korzystne ceny.
W niedalekiej przyszłości okazało się, że wobec wielu klientów poszukujących solidnych i ekskluzywnych produktów, niewielu decyduje się na zakup. Przy współczesnej ostrożności finansowej, widmie narastającego kryzysu jest to zrozumiałe. Dziś, poza sklepem zajmuję się wieloma dziedzinami usług, wszystkie moje prace cechuje nastawienie na indywidualne oczekiwania, realizowanie niecodziennych projektów.