Aktualizacja i utrzymanie krajowej części witryny

bona.comWitryna internetowa przestała być już tylko wizytówką firmy. Poza danymi kontaktowymi na stronach WWW prezentuje się stałą ofertę, promocje, historię rozwoju przedsiębiorstwa, jego strukturę a także planowane wydarzenia w przyszłości.

Każdy użytkownik Internetu ma swój własny gust, indywidualne podejście i wyobrażenie idealnej witryny. Niezależnie od tego, każda jedna witryna powinna być przejrzysta i utrzymana w ścisłym porządku o jasnej strukturze.

Na zlecenie firmy Bona- Polska z siedzibą w Poznaniu, zająłem się opieką nad firmową witryną. Stona działa na CMS EpiServer

 
Bieszczadzki katalog noclegów w bieszczadach

bieszczady.lesneoko.plZ powodu awarii serwera i utraty bazy Mysql, strona przestała istnieć. Nie będzie przywracana

Pomysł na tę witrynę ma swe źródło jak wszystkie wynalazki- z potrzeby. Bieszczadzki katalog noclegów jest miejscem, gdzie każdy turysta przy pomocy wyboru wymaganych szczegółów znajdzie odpowiedni nocleg w górach. Śniadanie do łóżka, bilard, sauna, miejsca przyjazne zwierzętom, dostosowane dla niepełnosprawnych, różne zakresy cen- to wszystko służy ułatwieniu dobrego wyboru. Dodatkowo możliwe jest ocenianie i komentowanie odwiedzonych miejsc. Wszystko aby uniknąć „wpadki” oraz promować rzetelnych gospodarzy.

Witryna powstała w oparciu o CMS Joomla!

Strona zniknęła po awarii hostingu i niemożności wyegzekwowania kopii bazy danych.
Strony nie udało się przywrócić.

 
Wielkopolska strona turystyki

wlkp.lesneoko.plZ powodu awarii serwera i utraty bazy Mysql, strona przestała istnieć. Nie podjęto decyzji o jej przywróceniu.

Wielkopolska strona turystyki powstała jako moja własna odpowiedź, na moje własne potrzeby. Wraz z cenami paliwa, remontami dróg w kraju i większą ilością zajęć, skraca się dystans przygodnych podróży. Stworzyłem internautom możliwość opisywania ciekawych miejsc w Wielkopolsce: muzeów, zabytków , punktów widokowych, obiektów przyrodniczych , dyskusji na temat tych miejsc a także publikowania ofert noclegowych oraz gastronomicznych.

Witryna powstała w oparciu o CMS Joomla!

Strona zniknęła po awarii hostingu i niemożności wyegzekwowania kopii bazy danych.
Strony nie udało się przywrócić.

 
Strona dystrybucji kapeluszy Barmah Hats

Barmahhats.lesneoko.comBudowa tej strony jest wynikiem realizacji wizji sprzedaży kapeluszy, kolejną próbą wypromowania kapeluszy jako dodatku dla każdego.

Witryna powstała w oparciu o CMS Joomla!